Uzależnienie to wyuczona silna potrzeba wykonywania danej czynności lub zażywania jakiejś substancji. Potocznie terminu uzależnienie używamy głównie do osób, które nadużywają narkotyków, alkoholu, leków bądź papierosów. Uzależnienie może odnosić się jednak do wielu innych zachowań takich jak gra na komputerze, korzystanie z internetu, hazard, oglądanie telewizji czy seksu.

Oferta systemowego leczenia uzależnienia od narkotyków czy alkoholu jest bardzo szeroka. Osoby uzależnione mogą skorzystać z punktów konsultacyjnych, poradni, oddziałów detoksykacji, grup wsparcia oraz terapii dostosowanej do osobistych potrzeb oraz preferencji. W PsychoDiagnosis osoby uzależnione od w/w substancji mogą skorzystać z sesji motywujących, w sytuacji pojawienia się kryzysu jak również spróbować uporać się z trudnościami wynikającymi z konsekwencji nadużywania substancji takimi jak np. relacje z partnerem.  

Osoby uzależnione od komputera, hazardu, seksu, zakupów, telewizji w naszym gabinecie uzyskają pomoc w zakresie diagnozy, konsultacji, a także indywidualnie dostosowanego programu terapeutycznego, który pozwoli państwu oraz waszym dzieciom odzyskać kontrolę nad własnym życiem. 

Zapraszamy na terapię uzależnień do PsychoDiagnosis !

tel. 504-107-464

email : kontakt@psychodiagnosis.pl